#

+38 (067) 572-70-95

+38 (067) 572-30-95

+38 (050) 589-65-64


ОТОПИТЕЛИ

Умови гарантії

на обладнання виробництва компанії «Eberspächer»

для покупця

1. Умовою визнання «Eberspächer» претензій по гарантії є установка обладнання відповідно до інструкцій по установці (монтажу) обладнання, а також рекомендаціями чи вказівками з установки для конкретної марки/моделі транспортного засобу (ТЗ), обов’язково виконані сертифікованим «Eberspächer» сервісним центром.

2. Роботи з гарантійного обслуговування і ремонту здійснюються сертифікованим сервісним центром при наявності правильно заповненого гарантійного талона встановленого зразка.

3. Термін гарантії в 24 місяці або 750 годин роботи, в залежності, що настане раніше.

5. Гарантія поширюється на всі елементи опалювального приладу, що входять в комплект поставки, ідентифікаційний номер якого вказаний у гарантійному талоні, за винятком запобіжників, а також деталей, що вимагають періодичної заміни. До таких деталей відносяться паливні фільтри, випарне сито, лампочки, елементи живлення для пристроїв керування, свічки розжарювання, електроди запалювання.

6. Термін гарантії на замінені комплектуючі, аксесуари становить 12 місяців з моменту заміни.

7. Гарантія втрачає свою силу, якщо комплектація обладнання була змінена шляхом установки неоригінальних деталей і компонентів, а також не були дотримані чинні інструкції з встановлення (монтажу) та експлуатації. Обґрунтована сама по собі гарантійна претензія не приймається, якщо можливості її задовольнити були істотно обмежені внаслідок неналежного поводження з обладнанням або якої-небудь його зміни — наприклад, шляхом видалення частини деталей і компонентів.

8. Гарантія не поширюється на обладнання, що встановлене

та/або обслуговується на не сертифікованих сервісах.

9. Природний знос деталей, а також механічні пошкодження, що виникли в результаті некваліфікованого поводження з обладнанням, гарантії не підлягають.

10. «Eberspächer» знімає з себе відповідальність за зміну стану або експлуатаційних властивостей обладнання, що сталися внаслідок їх неналежного зберігання, екстремальних (що виходять за зазначені в їхніх технічних характеристиках допустимі діапазони) кліматичних та інших впливів. Гарантія не поширюється на дефекти, які ґрунтуються на конструктивних помилках або виборі непридатного матеріалу, якщо клієнт, незважаючи на заперечення, наполягав на такій конструкції або використанні такого матеріалу.

11. Гарантія не поширюється на обладнання із відсутньою або пошкодженою (в тому числі із ознаками переклеювання) ідентифікаційною табличкою.

ТОВ «ТАХОСПЕЦСЕРВІС»

######